Menu

Způsob dopravy

http://www.clker.com/cliparts/3/3/f/2/11949855991719576158arrow-right-yellow_benji_01.svg.thumb.pngPPL kurýrní služba


 

Při využití dopravy kurýrní službou PPL Vám bude zásilka dodána v následující pracovní den po předání balíčku přepravci. Expedici Vám vždy potvrdíme e-mailem včetně čísla zásilky a odkazu na sledovací systém služby PPL, ve kterém můžete kontrolovat cestu zásilky k Vám.

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím PPL?

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Pokud Vás nezastihne, budete kontaktováni telefonicky. Kurýr se poté pokusí zásilku znovu doručit následující pracovní den. Pokud ani tehdy nebudete na dodací adrese přítomni, zboží se vrátí zpět na náš sklad. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit.

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL: sledování zásilky.

V případě zájmu si můžete zvolit Večerní doručení, které probíhá mezi 17. a 21. hodinou - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde.

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.
Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky prosím nepřebírejte. Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 27 00 88, abychom se domluvili, jak dále postupovat.

Pokud Vám do tří pracovních dnů od obdržení e-mailu o expedici nebude balíček doručen a přepravní služba se s Vámi nespojí, kontaktujte nás, prosím, na našem telefonním čísle 777 27 00 88 nebo na email: eshop@cora-plus.cz.

Pro objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč bez DPH je tento druh dopravy zdarma.

 

http://www.clker.com/cliparts/3/3/f/2/11949855991719576158arrow-right-yellow_benji_01.svg.thumb.pngOsobní odběr

Zboží si můžete samozřejmě také vyzvednout přímo v našem skladě v Kroměříži nebo v Praze. Po dohodě možno i v sídle firmy v Kroměříži.
Jakmile bude zboží na skladě připraveno, budeme Vás informovat e-mailem o jeho vyzvednutí. Následně můžete navštívit vybrané výdejní místo. Kopii objednávky pro jistotu a rychlé odbavení vezměte s sebou. Rezervace objednávek trvá 7 dnů od potvrzení přijetí objednávky Prodávajícím.

 

http://www.clker.com/cliparts/3/3/f/2/11949855991719576158arrow-right-yellow_benji_01.svg.thumb.pngRozvoz CORA - pouze pro smluvní zákazníky

V rámci našich pravidelných rozvozů
V případě, že je adresa doručení Vašeho zboží na území města Kroměříže a Prahy, můžete zvolit tuto variantu. Řidič Vás bude kontaktovat před doručením zásilky. 

Při volbě této možnosti musí zákazník počítat s tím, že zboží bude doručeno až při cestě kolem s jiným zbožím. To znamená, že se může dodávka zboží zpozdit například o den či více dní.

Facebook
Čekejte prosím...